Photoglams logo

Prancūzų fotografas
Vilniuje

Užsisakyti fotosesiją su Photoglams komanda Vilniuje.
Susisiekite su mumis :
+33.768.200.708

Profesionalios, aukščiausios kokybės erotinių nuotraukų paslaugos

Photoglams yra prancūzų fotografas neseniai įsikūręs Vilniuje, kuris specializuojasi buduaro ir erotinėje fotografijoje. Daugiau nei dešimt metų yra geriausias šioje srityje Paryžiuje.

Mes siūlome aukščiausios kokybės nuotraukų ir vaizdo įrašų portfelius, privatiems ar komerciniams tikslams. Tiek individualiems asmenims, tiek high-end agentūroms ar nepriklausomoms kompanionėms. Mūsų paslaugos yra vykdomos tik pagal užsakymą, visada suteikiant nepriekaištingos kokybės rezultatus ir yra atviros visiems : moterims, poroms, vyrams, TS ir kt.

Fotosesijai galite rinktis viešbučio apartamentus, savo namus, foto-studiją, ar netgi mėgstamą vietą pajūryje. Pasirinktinai, pasiruošti jums gali padėti mūsų makiažo specialistų, stiliistų, bei kirpėjų komanda. Profesionaliai retušuotos nuotraukos leis pasijusti lyg žurnalo viršelyje.

Žiūrėti visą svetainę Photoglams.com anglų kalba

Žiūrėti mūsų nuotraukas galerijos

Erotinė
Buduaras
Mados
Grožio
Poros
Vyrų
Fetišas
Fantazijos

Kainos

Žemiau galite rasti mūsų įkainius už paslaugas Lietuvoje. Atkreipkite dėmesį, kad fotosesijos vietos nuoma yra apmokama jūsų.

Standartinė sesija
Iki 4val. fotosesija
Iki 10 skirtingų įvaizdžių
Daugiau kaip 800 nuotraukų
10 retušuotų nuotraukų
600€
Biudžeto sesija
Iki 2val. fotosesija
Iki 5 skirtingų įvaizdžių
Daugiau kaip 400 nuotraukų
5 retušuotų nuotraukų
400€
Minimalus sesija
Iki 2val. fotosesija
Iki 5 skirtingų įvaizdžių
Daugiau kaip 400 nuotraukų
Be retušavimo
300€

Pasirinktinai : Kirpėjo/Makiažo paslaugos 100 eur. Stilisto paslaugos 200€. Video 300€. Studijos nuoma 100€. Papildomas nuotraukų retušavimas 35€ /photo. Atkreipkite dėmesį, kad jūs gaunate visas originalias, neretušuotas nuotraukas fotosesijos pabaigoje ir galite išsirinkti, kurias retušuoti pagal jūsų norus.

Vaizdo įrašai

Žemiau matote mūsų video paslaugų pavyzdį. Nufilmuoti tokį video trunka apie 30min. Kaina - 300€.

Žiūrėti daugiau vaizdo įrašų mūsų puslapyje anglų kalba.

Sąlygos

Fotosesijos paprastai vyksta viešbutyje, apartamentuose, namuose, foto studijoje ar betkurioje pasirinktoje vietoje Vilniuje bei kituose Lietuvos miestuose. Klientas pats pasirenka bei pasirūpina vietos nuoma.

Valandinė/dieninė kambarių nuoma yra puikus pasirinkimas mažesnio biudžeto fotosesijoms. Išsirinkti sau tinkantį kambarį kelioms valandoms galite čia :

dayrent.lt    Booking.com

Nikolas, fotografas, yra įpratęs dirbti su klientais, kuriems tokio pobūdžio fotosesija yra pirmoji. Jo daugiametė praktika šioje sferoje padės jums jaustis natūraliai, fotografas patars dėl stiliaus, pozavimo bei kitų profesionalių niuansų reikalingų pasiekti geriausius rezultatus.

Visos originalios, neretušuotos nuotraukos bus suteiktos fotosesijos pabaigoje. Vėliau jūs išsirinksite nuotraukas, kurias norėtumėte retušuoti. Retušuotos nuotraukos jums pristatomos per 5 dienas nuo pasirinkimo.

Kontaktai

Le photographe de Photoglams

Nikolas yra prancūzų fotografas, turintis 12 metų patirties, kaip profesionalas, Paryžiuje, NYC ir HK, atstovauja įvairias agentūras bei dirba įvairiose fotografijos bei kino srityse.

Galite užsisakyti sesiją Vilniuje su fotografu Nikolu iš anksto susisiekus nuo 3 dienų - 1 mėnesio iki sesijos. Atkreipkite dėmesį, kad Nikolas nekalba lietuvių arba rusų kalba, tik anglų ir prancūzų kalbomis.

Tel-Whatsapp-Signal : +33.768.200.708
Email : contact@photoglams.com

Contact Nicolas at +33.768.200.708 or and follow him on:
 follow us on Twitter  follow us on Instagram  follow us on Facebook  the Service.en